Πληροφοριες για τα επιλογης

Home Forums Υποστήριξη/Προτάσεις/Διάφορα Πληροφοριες για τα επιλογης

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • #8014
      kostas-21
      Participant

      Καλησπερα!
      Ειμαι 10ο ετος και χρωσταω 2 επιλογης και 2 υποχρεωτικα.Επειδη δεν μενω πια γιαννενα και δουλευω σε νησι μου ειναι δυσκολο να εχω επαφη με μαθηματα και σημειωσεις.Εδωσα λογισμο μεταβολων και ψαχνω καποιο/α ακομη αναλογου (βατου) επιπεδου επειδη δεν εχω χρονο για καλο διαβασμα.Εχετε καμια προταση;;
      Ευχαριστω

    • #8015
      Pexle Chris
      Keymaster

      Τι επιλογής έχεις περάσει??
      Και ποια έχεις δυνατότητα να δώσεις?

    • #8016
      kostas-21
      Participant

      στατ. συμπερασματολογια,βασεις grobner,θεωρια αυτ.& τυπ. γλωσσων,στοχαστικες,θεωρια πιθ. & στατ.,ΑΕΣΔΕ.Αυτα μου ερχονται προχειρα γιατι εχω δηλωσει παρα πολλα

    • #8020
      Pexle Chris
      Keymaster

      Στατ.Συμπερασματολογια είναι δύσκολο!
      Βάσεις Grobner μάλλον βατό θα το έλεγα…
      Θεωρία Αυτομάτων ναι μεν βγαίνει σε 4 μέρες αλλά περιέχει κάποια περίεργα πραγματακια που είναι λίγο δυσνόητα αν δεν έχεις επαφή!
      Στοχαστικές βατό μάθημα.
      Από του Λουκα το επιλογής δεν έχω ιδέα, αλλά μακριά…
      Καλο και εύκολο είναι η μη παραμετρική του Λουκα!
      ΑΕΣΔΕ βατό θα το έλεγα!!

    • #8023
      kostas-21
      Participant

      Mη παραμετρικη εχω περασει.Απ’οτι καταλαβα στοχαστικες,βασεις grobner και ΑΕΣΔΕ λες πως ειναι τα πιο βατα.Καποιο απο αυτα εχουν θεματα που ανακυκλωνονται;Για ολα αυτα υπαρχουν σημειωσεις εδω στη σελιδα που αρκουν φανταζομαι ετσι;;Επισης οι στοχαστικες ειναι μπατσιδης και θελει να εχεις δηλωσει οτι θα παρακολουθησεις και θα δωσεις ή αρκει να ειναι στη δηλωση μαθηματων;

    • #8026
      Pexle Chris
      Keymaster

      Για τον Ματσιδη αρκεί να είναι στη δήλωση μαθημάτων!
      Στοχαστικες,βασεις grobner έχουμε σημειώσεις ανεβασμένες. ΑΕΣΔΕ θα βρεις σημειώσεις στο σάιτ του Ξένου, επίσης έχουμε ανεβασμένα θέματα ΑΕΣΔΕ!
      Ανακυκλώσιμα θέματα έχει το Θεωρία Αυτόματων που και πάλι είναι βατό, απλώς θέλει να καταλάβεις κάποια πράγματα σε λεπτά σημεία

    • #8035
      kostas-21
      Participant

      Στοχαστικες ή grobner νομιζω θα δωσω.Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες!Καλη συνεχεια

    • #9849
      Εlli
      Participant

      Καλησπέρα,είμαι 8ο(προς 9ο) και χρωστάω 8 επιλογής.Δεν μένω Γιάννενα οπότε δεν έχω δεν έχω ιδιαίτερη επαφή με τα μαθήματα κλπ.Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε στο ποια από αυτά να δώσω ώστε να είναι σχετικά βατά?Στη φωτογραφία έχω σβήσει τα περασμένα.Είδα και την παραπάνω συζήτηση.

      file:///C:/Users/%CE%95%CE%BB%CE%B5%CF%85%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%B1/Desktop/%CE%95%CE%A0%CE%99%CE%9B%CE%9F%CE%93%CE%97%CE%A3.jpg

    • #9851
      Pexle Chris
      Keymaster

      Έλλη δημιούργησε νέο τόπικ σε παρακαλώ και θα σου απαντήσω εκεί

    • #9852
      Pexle Chris
      Keymaster

      Επίσης το λινκ αυτό είναι λινκ του υπολογιστή σου! Μόνο εσύ μπορείς να δεις αυτό το αρχείο! Πρέπει να το ανεβάσεις κάπου και να επικολλησεις το λινκ για να μπορώ να το δω

Viewing 9 reply threads
  • The topic ‘Πληροφοριες για τα επιλογης’ is closed to new replies.